اقتصادیبرترین های کار و کسب

نرخ مصوب اجاره جرثقیل

نرخ مصوب اجاره جرثقیل هر ساله توسط مجمع جرثقیل داران ایران تعیین می شود. این نرخ ها بر اساس نوع جرثقیل، ظرفیت، مدت زمان اجاره و مسافت حمل و نقل تعیین می شوند.

شرکت مهندسی جرثقیل شاهین سازه با بیش از 20 سال سابقه در زمینه طراحی، ساخت، فروش و اجاره جرثقیل، مفتخر است تا با ارائه نرخ مصوب اجاره جرثقیل، خدماتی مطمئن و با کیفیت را به مشتریان عزیز ارائه دهد. قیمت اجاره جرثقیل در شاهین سازه بر اساس عوامل مختلفی مانند نوع جرثقیل، ظرفیت، مدت زمان اجاره و مسافت حمل و نقل تعیین می شود.

در صورتی که شما عزیزان قصد اطلاع از آخرین قیمت و خرید انواع جرثقیل با ظرفیت های مختلف به طور مستقیم از تولید کننده و بدون واسطه با ارزان ترین قیمت موجود در بازار و بهترین کیفیت و یا راهنمایی و مشاوره رایگان با کارشناسان متخصص را دارید می توانید با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید و یا به سایت جرثقیل شاهین سازه مراجعه فرمایید؛ شاهین سازه، انتخابی مطمئن برای شماست و همواره رضایت مشتریان و رعایت مقررات و اصول ایمنی را در الویت کار خود قرار داده است.

آدرس سایت: https://shahin-sazeh.ir

شماره تلفن:   09127788487      02165960067        09121438742

آدرس شرکت جهت مراجعه حضوری: اتوبان تهران – ساوه، خروجی شهریار، شهرک الورد، خیابان کشاورز، شرکت شاهین سازه.

انواع جرثقیل کارگاهی |جرثقیل سقف

عوامل تعیین کننده نرخ اجاره جرثقیل

جرثقیل ها انواع مختلفی ارند که از جمله آن ها می توان به جرثقیل سالنی اشاره کرد. عوامل مختلفی در تعیین نرخ اجاره جرثقیل نقش دارند که این عوامل عبارتند از:

 • نوع جرثقیل: نوع جرثقیل یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده نرخ اجاره جرثقیل است. جرثقیل های سنگین تر و پیچیده تر، هزینه اجاره بیشتری دارند.
 • ظرفیت: ظرفیت جرثقیل نیز بر نرخ اجاره آن تأثیر می گذارد. جرثقیل هایی با ظرفیت بیشتر، هزینه اجاره بیشتری دارند.
 • مدت زمان اجاره: مدت زمان اجاره نیز بر نرخ اجاره جرثقیل تأثیر می گذارد. اجاره جرثقیل برای مدت زمان طولانی، هزینه کمتری دارد.
 • مسافت حمل و نقل: مسافت حمل و نقل جرثقیل نیز بر نرخ اجاره آن تأثیر می گذارد. حمل و نقل جرثقیل در مسافت های طولانی، هزینه بیشتری دارد.

نحوه محاسبه نرخ اجاره جرثقیل

نرخ اجاره جرثقیل بر اساس فرمول زیر محاسبه می شود:

قیمت اجاره = هزینه ثابت + هزینه متغیر

هزینه ثابت

هزینه ثابت شامل هزینه های مربوط به نگهداری و تعمیر جرثقیل، هزینه بیمه جرثقیل و هزینه های جانبی دیگر است.

هزینه متغیر

هزینه متغیر شامل هزینه های مربوط به سوخت، روغن و سایر اقلام مصرفی است.

نحوه استعلام نرخ اجاره جرثقیل

برای استعلام نرخ اجاره جرثقیل، می توانید با شرکت های اجاره جرثقیل تماس بگیرید یا به سایت های اینترنتی این شرکت ها مراجعه کنید.

انواع جرثقیل کارگاهی |جرثقیل سقف

تعرفه اجاره جرثقیل

تعرفه کرایه جرثقیل به دو صورت روزانه و ماهانه تعیین می شود و معمولا این تعرفه ها توافقی است. اجاره جرثقیل های کفی که بین 3 تا 15 تن هستند و برای جابه جایی محموله مختلف استفاده می شوند از روزی 500 هزار تومن تا روزی یک میلیون تومان و ماهانه از 15 میلیون تومان تا 25 میلیون تومان است. برای اجاره جرثقیل های سقفی، سنگین و فوق سنگین هزینه های بیشتری باید پرداخت شود.

مزایا اجاره جرثقیل

کرایه جرثقیل مزایای مختلفی دارد که از جمله مزایای آن عبارتند از:

 • کاهش هزینه ها: اجاره جرثقیل در مقایسه با خرید جرثقیل، هزینه کمتری دارد.
 • سهولت در دسترسی: اجاره جرثقیل به شما امکان می دهد تا در صورت نیاز، به راحتی به یک جرثقیل دسترسی داشته باشید.
 • عدم نیاز به نگهداری و تعمیر: شرکت های اجاره جرثقیل مسئولیت نگهداری و تعمیر جرثقیل را بر عهده دارند.

مزایای خرید و اجاره جرثقیل از شاهین سازه

 • نرخ مصوب و رقابتی
 • کادری مجرب و متخصص
 • خدمات گسترده در سراسر کشور
 • مشاوره رایگان توسط کارشناسان مجرب

نتیجه گیری

نرخ اجاره جرثقیل بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود و برای استعلام نرخ اجاره جرثقیل، می توانید با شرکت های اجاره جرثقیل تماس بگیرید یا به سایت های اینترنتی این شرکت ها مراجعه کنید. اجاره جرثقیل مزایای مختلفی دارد که از جمله آنها می توان به کاهش هزینه ها، سهولت در دسترسی و عدم نیاز به نگهداری و تعمیر اشاره کرد؛ البته باید به این نکته توجه کنید که درصورتی که اجاره جرثقیل از مراکزمعتبر صورت نگیرد ممکن است آثار و خسارات جبران ناپذیری مانند این فیلم ایجاد کند و پیش از اجاره جرثقیل از سلامت و اصالت دستگاه اطمینان حاصل کنید.

دکمه بازگشت به بالا