خانواده و جامعهبرترین های کار و کسب

هدیه سالگرد ازدواج ارزان برای مرد

برای سالگرد ازدواج چیکار کنم؟

همانطور که عنوان کردیم، سالگرد، مخصوصا اولین سالگرد ازدواج برای زن و شوهر روز خاصی است. به همین دلیل این روز باید پر از اتفاقات خوب و شادی آور باشد. وقتی درباره جشن سالگرد ازدواج حرف میزنیم، همه ما فکر میکنیم که این جشن باید با صرف هزینه های زیادی همراه باشد. مثلا اکثرا فکر میکنیم که بهترین کادو سالگرد ازدواج برای زن، گردنبند طلا و جواهرات و چیزهای گران قیمت است. این در حالی است که چیزهای مهم تری مثل توجه و علاقه وجود دارد که یک خاطره خوب از سالگرد ازدواج میسازد. و نیازی به هزینه های سنگین و آنچنانی نیست. مهم همان دو قلبی است که برای هم میتپند.

ایده برای اولین سالگرد ازدواج

اما در اینجا چند ایده برای اولین سالگرد ازدواج و کادو سالگرد ازدواج مطرح میشود که به شما کمک میکند تا جشن سالگردتان را هر چه بهتر برگزار کنید.

1. جشنتان را زودتر شروع کنید

اگر میخواهید لذت و خوشحالی بیشتری را تجربه کنید، زمان بیشتری را برای جشن و شادی بگذارید. مثلا جشن سالگردتان را از روز قبل و با شام مورد علاقه تان یا یک قدم زدن دو نفره، شروع کنید. بعد با طلوع آفتاب صبح زود بیدار شوید و تمام روز را با همسرتان بمانید و به این فکر کنید که چطور یک روز به یادماندنی بسازید.

2. از یادداشت های کاغذی استفاده کنید

یک ایده سرگرم کننده و جذاب این است که برای تبریک سالگرد ازدواج به همسر از یادداشت های کوچک و زیبا و متن عاشقانه استفاده کنید. بعد آنها را روی کمد، آینه و…. بچسبانید تا همسرتان بلافاصله بعد از بیدار شدن از خواب آنها را ببیند. خواندن هر کدام از این یادداشت ها برای شریک زندگی شما بسیار زیبا و جالب است. اگرچه بسیاری افراد برای پیدا کردن متن اولین سالگرد عقد و ازدواج خیلی وسواس به خرج میدهند، اما همینکه عشق و توجهتان را از صمیم قلب بیان کنید، مطمئنا به قلب و جان همسرتان نفوذ خواهد کرد.

3. به گردش بروید

هدیه سالگرد ازدواج شما میتواند یک مسافرت دو نفره باشد. البته حتی اگر موقعیت رفتن به مسافرت را ندارید، سعی کنید این روز را در دل طبیعت با هم بگذرانید. یک مکان زیبا را انتخاب کنید و این روز را در آنجا با انجام سرگرمی های مختلف سپری کنید. اگر بچه دارید، آنها را هم با خود ببرید.

4. خانه را تمیز و زیبا کنید

سعی کنید در سالگرد ازدواجتان، خانه را در بهترین حالت خود نگه دارید و آن را با وسایل تزیینی زیباتر کنید. وقتیکه همسرتان به خانه آمد؛ او را با یک دکوراسیون عاشقانه و زیبا غافلگیر کنید. طبیعی است که آن چیزی که همه ما از زندگی میخواهیم آرامش است. پس مطمئنا یک خانه پر از آرامش و زیبایی با حضور گرم شما، بهترین کادو سالگرد ازدواج برای مرد یا زن است.

فراموش کردن سالگرد ازدواج

با وجود اهمیت سالگرد ازدواج گاهی ممکن است که همسرتان یا خود شما این تاریخ را فراموش کنید. البته میدانیم که خانم ها به این مسئله اهمیت میدهند و کمتر آن را فراموش میکنند. لذا خانم ها توقع دارند که همسرشان هم این تاریخ را فراموش نکند. اگر شوهرتان سالگرد ازدواجتان را فراموش کند، احتمالا احساس ناراحتی و گیجی به سراغتان میاید. مهم نیست که چند سال از با هم بودنتان میگذرد، فراموش کردن سالگرد ازدواج توسط همسر، میتواند ضربه ای به احساس و اعتماد به نفس شما باشد. حتی ممکن است این شک را در شما ایجاد کند که ازدواجمان برای همسرم چقدر مهم است؟

با وجود همه ی اینها، احتمالا دلایل اساسی برای فراموشی سالگرد ازدواج وجود دارد. یادگیری نحوه پاسخگویی درست در چنین شرایطی رابطه شما را مستحکم تر میکند. اگر در چنین شرایطی قرار گرفتید نکات زیر را در نظر داشته باشید:

# سالگرد ازدواجتان را به همسرتان یادآوری کنید

اگر همسرتان در طول روز هیچ کاری برای تبریک سالگرد ازدواج انجام نداد، این واقعیت را مطرح کنید، که امروز یک روز خاص و ویژه شما دو نفر است. اگر چه ممکن است وسوسه شوید که این موضوع را با نیش و کنایه عنوان کنید اما، این کار را نکنید. بهتر است درک کنید که همسرتان دلیلی برای فراموشی سالگرد ازدواج داشته که احتمالا خستگی و مشغله های کاری و… بوده است. لطفا مقاله 10 عامل ازدواج ناموفق را مطالعه کنید.

# به دیدگاه او گوش دهید

اگر همسرتان سالگرد ازدواجتان را فراموش کرده، چند دقیقه به او فرصت دهید تا اشتباه خود را پردازش کند و توضیح دهد چه چیزی باعث فراموشی سالگرد ازدواج شده است. ممکن است او یک روز پر از استرس را پشت سر گذاشته باشد. یا ممکن است احساس بیماری کند و قدرت تمرکز نداشته باشد.

این فرصتی که در اختیارش میگذارید باعث میشود که احساس بهتری داشته باشد و در نهایت خطوط ارتباطی بین شما بازتر و بهتر میشود. اگرچه ممکن است فورا نتوانید او را ببخشید اما صحبت کردن، بسیار بهتر از این است که با عصبانیت از یکدیگر فاصله بگیرید.

# از او بخواهید این روز را برایتان به یک روز خاص تبدیل کند

اکثر خانم ها، وقتی شوهر سالگرد ازدواج یادش میره، مدتی با بدخلقی و ناراحتی رفتار میکنند. اما بهتر است به جای این کار از همسرتان بخواهید برنامه ای بچیند و یک روز بهتر بسازید. از همسرتان بخواهید در این روز همانطور که دوست دارید با شما رفتار کند. همچنین در برابر تلاش های او برای هدیه دادن مقاومت نکنید. در عوض به او بگویید از گرفتن چه هدیه ای خوشحال میشوید سپس در کنار هم یک روز خاص بسازید حتی اگر دیر هنگام است. تفاوت این دو در چیست! برای خواندن مقاله ازدواج عاشقانه یا عاقلانه! کلیک کنید.

# اشتباه او را ببخشید

در پایان روز شما باید همسرتان را به خاطر فراموش کردن سالگرد ازدواج، ببخشید. سعی کنید روی آن چیزی که باعث حواس پرتی و استرس او در این روز شده، پیدا کنید. و راه حلی برای آن پیدا کنید. وقتی به جای ناراحتی و عصبانیت بیش از حد، به این موضوع توجه میکنید، این نشانه محبت و علاقه شما است. ممکن است موضوع ساده ای به نظر برسد، اما این گذشت میتواند رابطه شما را برای سالهای سال مستحکم نگه دارد. لطفا مقاله دختر خوب برای ازدواج را بخوانید.

فراموشی سالگرد ازدواج!

همانطور که دیدیم این نکات برای زمانی است که همسرتان سالگرد ازدواجتان را فراموش کرده است. اما وقتی خودمان این تاریخ مهم را فراموش میکنیم چکار کنیم؟ چطور میتوانیم این بی توجهی را جبران کنیم؟ زیرا ممکن است با این کارمان باعث رنجش و آزار همسرمان شده باشیم. چند راهکار خوب برای جبران سالگرد ازدواج فراموش شده وجود دارد که به شرح زیر است:

# یک جشن غیر منتظره بگیرید

اگر دوست دارید کاری برای جبران انجام دهید، یک مهمانی یا جشن غیر منتظره ترتیب دهید. سعی کنید همسرتان از این جشن باخبر نشود تا کاملا تحت تاثیر قرار گیرد. لازم نیست یک جشن خیلی بزرگ باشد حتی یک شام دو نفره و یک فضای رمانتیک میتواند، او را بسیار خوشحال کند. مهم این است که شما توجهتان را نشان دهید.

# تاریخ دقیق سالرگرد ازدواجتان را جایی درج کنید

اگر سالگرد ازدواجتان را فراموش کردید، باید کاری کنید که دیگر این اتفاق نیفتد. مثلا میتوانید تاریخ دقیق سالگرد ازدواجتان را روی یک تیشرت، لیوان و… چاپ کنید. حتی میتوانید ناراحتی و عذرخواهی خود را با همین روش به همسرتان نشان دهید. لطفا مقاله 10 ویژگی مرد خوب برای ازدواج را مطالعه کنید.

# ماه ازدواجتان را خاص و ویژه سپری کنید

حالا که آن روز به خصوص را فراموش کردید، محدودیتی برای جشن و شادی در نظر نگیرید و برای کل ماه ازدواجتان، غافلگیری های کوچکی را برنامه ریزی کنید. تا همسرتان بتواند درک کند، که چقدر از این بابت ناراحت هستید. کارهای کوچکی که میتوانید انجام دهید میتوان به، پیک نیک غافلگیر کننده، خرید یک دسته گل زیبا، شام عاشقانه برای دونفر، تبریک سالگرد ازدواج در قالب یک کارت پستال عاشقانه و… اشاره کرد. همین کارهای کوچک میتواند در بازگرداندن عشق و لبخند بسیار مفید باشد.

بهترین ایده ها برای سالگرد ازدواج و خرید کادو برای آقایان

درسته که خرید کادوی سالگرد ازدواج برای مرد کار نسبتا دشواری می باشد و در هنگام خرید هدیه برای آقایان دچار سردرگمی می شویم، اما با این حال می توان کادوهای شیک و کاربردی را از سایت کادومون که فروشگاه تخصصی کادو و هدیه می باشد با مناسب ترین قیمت خریداری کرد.

خانم ها از آنجا که ذاتا از سلیقه و احساسات بالایی برخوردار هستند، به مناسب های مختلف مثل جشن سالگرد ازدواجشان اهمیت زیادی می دهند و همواره دوست دارند این روز خاص را به بهترین شکل برگزار کنند. همچنین دوست دارند هدیه ای عالی و مناسب را برای همسر خود خریداری کنند. از این رو این سوال در ذهن آنان شکل می گیرد که بهترین کادوی سالگرد ازدواج برای آقایان چه می تواند باشد.

به طور کلی خرید کادو برای آقایان به دقت بیشتری نیاز دارد. زیرا آقایان مانند خانم ها نیستند که بتوان انواع کالاهای مختلف از طلا و جواهرات تا لوازم آرایشی، عروسک و  بدلیجات را برای آنها خریداری کرد. هدایای که برای آقایان می توان تهیه کرد، محدود است، اما با این وجود با کمی دقت و خلاقیت می توان بهترین و مناسب ترین کادوی سالگرد ازدواج برای آقایان را خریداری نمود.

 برای سالگرد ازدواج می توانید همسر خود را به شیوه های مختلف و با ایده های گوناگون سورپرایز کنید. برای مثال درست کردن غذای مورد علاقه همسرتان و چیدن یک میز شام رمانتیک و شیک  با شمع های روشن. همچنین پوشیدن لباس های شیک که زیبایی شما را برای همسرتان هر چه بیشتر به تصویر بکشاند.

اما این ایده های زیبا با خرید یک کادوی سالگرد ازدواج مخصوص و شیک، تکمیل خواهد شد. به منظور خرید کادوی سالگرد ازدواج برای آقایان می توانید از ما کمک بگیرید. ما با فروش تخصصی انواع هدیه و پک های هدیه برای آقایان و خانم ها ویژه مناسبت های مختلف، امکان خرید بهترین کادوی سالگرد ازدواج برای آقایان و همچنین برای خانم ها را فراهم کرده ایم؛ تا بتوانند یک خرید لذت بخش و راحت را تجربه نمایند.

در سایت ما انواع مختلفی از کالاهای مخصوص هدیه دادن با قیمت های مختلف به فروش می رسد. برخی از محصولات سایت می تواند برای هر مناسبتی و برای خانم و آقا در هر سنی، یک هدیه عالی و کاربردی به شمار برود، که ماگ ها و یا شکلات از این دسته محصولات هستند.

 برخی دیگر از محصولاتمان نیز می تواند به صورت ویژه و مخصوص باشد. برای نمونه پک هدیه مخصوص آقایان که انتخاب عالی مختص هدیه دادن به آقایان می باشد.

 پک هدیه مخصوص آقایان می تواند به عنوان کادوی سالگرد ازدواج برای آقایان گزینه مناسبی به شمار برود و جشن و شب سالگرد ازدواجتان را برایتان زیباتر و به یاد ماندنی تر کند.

بهترین سوپرایز و ایده های رومانتیک سالگرد ازدواج برای مرد

بهترین سوپرایز و ایده های رومانتیک سالگرد ازدواج برای مرد با توجه به اینترنتی شدن زندگی ها خیلی جای مانور دارد. هم می توانید خریدها را اینترنتی انجام دهید هم می توانید از طریق اینترنت در فضاهای مجازی پر کاربرد، پستی به عنوان تبریک برای او منتشر کنید.

به طور کلی جشن گرفتن مراسم ها برای زوجین می تواند باعث شیرینی، تنوع و خلق یک خاطره شیرین باشد.

به علاوه جشن سالگرد ازدواج برای زوجین، گذشته جذاب آن ها را یادآور می شود و طرفین در کنار هم با یاد گذشته و زندگی در حال از داشتن یکدیگر سرمست و خوشحال می شوند.

نکته اصلی این است که در سالگرد ازدواج کادوی مناسب برای آقایان چه می تواند باشد که هم آن ها رضایت داشته و از کادوی دریافتی هیجان زده و خوشحال شوند و هم ما از خرید و هدیه دادن راضی باشیم و آن را بپسندیم. یادتان باشد که هدیه دادن یکی از روش ها تأثیر گذار در ابراز علاقه بین دهنده و گیرنده کادو می باشد و می تواند احساس عمیقی در طرفین ایجاد کند و همچنین در صورتی که چندین سال از زندگی مشترک شما می گذرد می تواند برای شما تنوع ایجاد کرده و جذاب باشد.

نکاتی که در هدیه دادن به آقایان باید رعایت کنید

روحیات همسرتان را بشناسید و مطابق با آن هدیه را انتخاب کنید.

در خرید هدیه حتما سن و سال همسرتان را نیز در نظر داشته باشید، به طور مثال اگر همسرتان بالای 40 سال سن دارد برایش کنسول بازی نگیرید!  البته باز هم به روحیات همسرتان بستگی دارد.

امروزه بسته های هدیه حاوی مواردی ست که خودتان انتخاب می کنید و می توان با قیمت مناسب تهیه کرد، این بسته برای هر سنی با روحیات متفاوت سازگاری دارند.

برای خرید هدیه سالگرد ازدواج بهتر است کادو چیزی باشد که به هر دوی طرفین ارتباط دارد.

آقایان بسیار می پسندد که کادوی آن ها کاربردی بوده و تزئینی نباشد چون نمی توانند از آن استفاده کنند. به همین منظور انتخاب پوشاک، لوازم الکترونیکی و از این قبیل موارد می تواند برای آن ها انتخاب مناسبی باشد.

آقایان دوست دارند چه چیزهایی کادو بگیرند؟

درست است که شما همسرتان را بسیار دوست دارید و می خواهید همیشه خوشحالی او را ببینید. به همین منظور برای شادی او هر کاری از دستتان بر آید انجام می دهید به دلیل اینکه می دانید همسرتان با ارزش ترین فرد زندگی شما می باشد. در واقع همسر شما بهترین هدیه از طرف خداوند برای شماست.

در این مطلب ایده هایی برای هدیه دادن به همسرتان تهیه شده که از طرف مجموعه ما به شما تقدیم می شود.

سرکلیدی با جنس قلع

می توانید سرکلید از جنس قلع برای همسرتان تهیه کنید که روی این فلز هرچه که بخواهید حک شده باشد مثلا تعداد روزها یا ماه و سال مدتی که با هم زندگی مشترک داشته اید. قلع نشان دهنده زندگی با دوام و به دور از زنگ زدن را نشان می دهد.

ویژگی های دوست داشتنی همسرتان را بولد کنید

برای اینکار می توانید چندین عکس در سایزهای یک دست آماد کنید و پشت هر کدام ویژگی های دوست داشتنی او را یاد داشت کنید. به کمک پانچ آن ها را سواخ کنید و فنر دفتر بزنید تا بتوان آن ها را ورق زد. حتی می توان از تابلو فرش، تقویم، پاسور و موارد دیگر استفاده نمایید.

کارت پستال به همراه گل

کارت پستال به راحتی رابطه و عشق شما به همسرتان را بیان می کند. می توانید حس خود به همسرتان را روی کارت پستال نوشته و به همراه گل رز و یا گل دلخواه همسرتان او را خوشحال کنید.

بطری عشق

معمولا آقایان هدایایی که خودتان در آن دست داشته باشید را خیلی می پسندند. به همین منظور می توانید از بطری های عشق استفاده کنید و در هر بطری یک خاطره، یک حس خوب و یا هر چیز دیگری که خودتان دوست را روی کاغذی نوشته و درون این بطری ها قرار دهید و به او هدیه کنید.

مجله زندگی مشترک

از ارشمند ترین اتفاقات در زندگی شما حتما ازدواج شما با همسرتان بوده است و برای اینکه نشان دهید از زندگی در کنار همسرتان چقدر لذت می برید می توانید اتفاقات جذاب زندگیتان را مانند یک مجله ثبت کنید و در این روز به او هدیه کنید.

خرید پک لواز بهداشتی برای آقایان

برخی از آقایان به زیبایی خود خیلی اهمیت می دهند برای ین دسته از آقایان هدیه ویژه ای ست که به آن ها لوازم آراستگی و بهداشتی مانند مسواک برقی، لوسیون پاک کننده صورت و از این قبیل لوازم هدیه کنید.

ماشین تراش یا پک صورت

لوازم شخصی برای هدیه سالگرد ازدواج مناسب هستند. با این هدیه می تواند یک رفاه دیگر برای اصلاح موی بدن و صورت خود داشته باشد.

استند های هدیه

استندها ممکن است جنس های مختلفی داشته باشند اما در کل برای نظم دهی به وسایل همسرتان هدیه مناسبی ست که باعث می شود لوازمش از سر درگمی نجات پیدا کنند.

آباژور های دو نفره

این چراغ خواب ها و آباژورها با توجه به سلیقه شما ساخته و نور پردازی می شوند.

عطر و ادکلن

عطر و ادکلن یکی از بهترین و جذاب ترین هدایا برای آقایان می باشد که میشه می توانند از آن استفاده کنند. البته باید توجه داشته باشید که مناسب با سلیقه همسرتان تهیه شود.

ست کراوات و دکمه سر آستین

در صورتی که برای همسر شما شیک پوشی حائز اهمیت است می توانید با خرید ست کراوات و دکمه یا پاپیون سر استین او را خوشحال کنید.

ساعت مچی

از آن هدایایی که همشیه از آن استفاده می کنند و دارای تنوع زیادی می باشد ساعت مچی ست که مناسب برای این روز می باشد. از دیگر هدایا به این سبک می توان مچ بندهای هوشمند را نیز نام برد.

ست کیف و کمربند

این ست بسیار شیک و جذاب است اگر با میل و سلیقه همسر شما همخوانی داشته باشد.

امیواریم بعد از دادن هدیه به همسرتان در مراسم ها و روزهای خاص عشقتان پایدار و روز افزون باشد.

محتوای این مطلب پنهان
دکمه بازگشت به بالا