خانواده و جامعهبرترین های کار و کسب

انواع پیراهن های جین مردانه + راهنمای خرید با بهترین قیمت

سلام به همه عزیزان، در این مقاله قصد داریم انواع پیراهن های جین مردانه را معرفی کنیم و همچنین راه هایی برای خرید اینترنتی پیراهن جین مردانه ارائه دهیم. با ما بمانید.

چگونه پیراهن مردانه را اتو کنیم
بسیاری از افراد اتو کردن پیراهن مردانه را کاری دشوار می دانند. از طرفی اگر اصول اتو را رعایت کنید خیلی راحت است.

در بین لباس هایی که نیاز به اتو دارند، سخت ترین آنها یقه مردانه است که بسته به نوع اتوکشی دقیق این پیراهن ها، در استفاده به خوبی جا می گیرد. برای اینکه پیراهن خود را بعد از شستن زیبا جلوه دهید، این مراحل را دنبال کنید:

خرید یک پیراهن جین برای مردان

راهنمای انتخاب سایز پیراهن مردانه
یک پیراهن مردانه باید دقیقاً اندازه شما باشد تا خودش را نشان دهد و هنگام پوشیدن آن زیبا به نظر برسد، پیراهن مردانه نباید خیلی بزرگ باشد و نه کوچک، باید دقیقاً اندازه بدن شما باشد، بنابراین اگر همیشه یک سایز پیراهن برای مردان انتخاب می کنید. . یکی از مشکلات این است که پیراهن جین مردانه بهترین گزینه برای دیدن است.

سایز پیراهن جین مردانه

ترفندهایی برای انتخاب سایز مناسب برای پیراهن مردانه
قد پیراهن مردانه

قد استاندارد پیراهن به این صورت است که وقتی از روی شلوار پوشیده می‌شود، کمربند را کاملاً می‌پوشاند، لازم نیست هنگام بستن کمربند، پیراهن شفاف باشد، در این مورد پیراهن کوتاه است. پیراهن های کوتاه یا بلند اصلا مناسب نیستند و باید سعی کنید پیراهنی را در سایز استاندارد انتخاب کنید.

قد آستین

قیمت پیراهن جین مردانه
اگر آستین روی استخوان مچ بزرگ است، قد آستین پیراهن شما استاندارد است، اگر بالای استخوان مچ باشد، کوتاه است و اگر روی مچ باشد، بلند است. قد آستین هایتان باید طوری باشد که وقتی کت می پوشید، حدود دو سانت از آستین های کت خود را نشان دهد.

پیراهن آستین جین بلند مردانه

پیراهن استاندارد مردانه با آستین بلند
پیراهن کمر

پیراهنی که به شما می آید باید به راحتی دکمه ها را ببندد و بند دکمه ها باید صاف روی خط وسط سینه قرار گیرد، جایی که می ایستد و بند دکمه ها صاف نمی شود، بلکه بند مواج است.

یقه پیراهن

یقه پیراهن باید طوری باشد که به آرامی گردن شما را لمس کند اما بدون فشار، یقه باریک و یقه ای که به گردن نمی رسد پهن باشد.

یقه پیراهن مردانه

یقه پیراهن مردانه سایز استاندارد
شانه پیراهن

اگر شکل حلقه آستین دقیقاً در محل شانه و مفصل بازو باشد، پیراهن شما سایز استاندارد است، اما اگر شکل حلقه آستین بالای سرشانه باشد، پیراهن باریک و اگر برش حلقه آستین پایین است. شانه، پیراهن پهن و بزرگ است. .

رنگ آمیزی پیراهن جین برای مردان
آموزش اتو برای آقایان
قبل از اتو کردن پیراهن را غبارآلود کنید. توجه داشته باشید که رطوبت پارچه کافی است. رطوبت باید در سراسر پیراهن یکسان باشد.
همچنین در تمام مراحل اتو دمای اتو باید روی دمای مشخص و مناسب تنظیم شود.

۱) از یقه لباس شروع کنید، ابتدا پشت یقه را اتو کنید
برای این کار اتو را از وسط یقه به گوشه یقه بکشید تا چین ها کاملا باز شوند و بهتر است پیراهن اتو مردانه را در دمای مناسب برای لباس هایی با الیاف طبیعی و حداقل مزاج قرار دهید. . .

2) حرکت بعدی به سمت شانه های پیراهن
شانه را روی لبه میز اتو قرار دهید تا موقعیت مورد نظر برای اتو آویزان شود و بقیه لباس ها روی لبه میز اتو آویزان شوند. آستین ها و شانه ها را به داخل و خارج بکشید. این کار را چندین بار تکرار کنید.
بسته به نوع لباس، گاهی اوقات لازم است از آب برای از بین بردن چین و چروک استفاده کنید، محل را با اسپری آب مرطوب کرده و دوباره اتو کنید و این روش را برای هر دو شانه، جلو و پشت تکرار کنید.

پیراهن جین مردانه را از کجا بخریم؟

3) در مرحله سوم آستین ها و آستین ها را بچرخانید
ابتدا آستین ها را طوری روی میز قرار دهید که دکمه ها رو به بالا باشند، سپس آنها را داخل آستین بکشید. سپس آستین را برگردانید و روکش را از بیرون اتو کنید. https://zeusclothess.ir/
سپس آستین ها را اتو کنید و اتو را از انتهای آستین به سمت داخل حرکت دهید.

4) دستگاه از بین رفته و اکنون نیمه دیگر آن در جلو و پشت پیراهن است

ابتدا جلو و سپس پشت لباس را اتو کنید و از مه آب برای رفع چین و چروک های سفت استفاده کنید.

5) احتمالا، اما یک نکته خاص باقی می ماند: فضای بین دکمه ها
فاصله بین دکمه ها را نیز اتو کنید، اما این کار را به آرامی انجام دهید، زیرا پیراهن جین مردانه می تواند دکمه ها را بشکند. بلافاصله بعد از اتو کردن، پیراهن را آویزان کنید و از تا زدن بپرهیزید، مخصوصاً زمانی که هوا خوب است. گرمه.

دکمه بازگشت به بالا