برترین های کار و کسبخانواده و جامعه

استاد مسجدی، بهترین مشاور کنکور در رشت

معیارهای انتخاب مشاور کنکور باتجربه و حرفه‌ای در رشت

یکی از پرچالش‌ترین مشکلات روبه‌روی دانش آموزان، کنکور سراسری است. البته این چالش تنها برای داوطلبان این آزمون نیست، بلکه تمامی خانواده‌هایی که فرزند پشت کنکوری دارند با دغدغه موفقیت در آزمون و قبولی در آن دست درگریبان‌اند. کنکور سراسری در 5 گروه آزمایشی علوم تجربی، انسانی، ریاضی، هنر و زبان‌های خارجه، تیرماه در رشت همزمان با سایر شهرهای کشور برگزار می‌شود. برای به موفقیت رسیدن در کنکور، نیار در پیش گرفتن اصول و روشی خاص است.

 داشتن برنامه و راه و روش درست و مناسب از اصلی‌ترین مراحل برای موفق شدن در کنکور است. بعد از داشتن اراده و توانایی، داوطلب باید قادر به غلبه بر چالش‌ها و مسائل گوناگون برای دستیابی به هدف و موفقیت باشد. برای این که بتوان بر چالش‌ها و مشکلات روبه‌روی خود غلبه کنید، حتما لازم است که با مشاور کنکور حرفه‌ای که تجربه لازم را داشت باشد، مشورت کنید.

اقای ثابت مشاور و برنامه ریز در رشت |بهترین مشاور انتخاب رشته در رشت

 افرادی که بر دروس کنکوری تسلط تام  داشته و تحصیلات دانشگاهی آن‌ها با رشته مشاوره تحصیلی در ارتباط است، مناسب‌ترین گزینه برای ارائه مشاوره هستند. در این جا روی سخن من با والدین داوطلبان کنکور سراسری است، هیچ دانش آموزی به تنهایی قادر به کسب موفقیت در کنکور سراسری نیست. زیرا تجربه‌ تحصیلی کافی ندارند.

 وظیفه والدین برای رسیدن به موفقیت فرزاندانشان، برقراری ارتباط با مشاور کنکور باتجربه و حرفه‌ای است. مشاور کنکور در رشت بسته به توانایی‌ها و نقاط قوت و ضعف داوطلبان، سریع‌ترین مسیر رسیدن به موفقیت در آزمون را برای داوطلب ترسیم کرده و با در اختیار قرار دادن دقیق‌ترین برنامه‌ریزی به داوطلب، مسیر رسیدن به موفقیت را برای داوطلب هموار کرده و کسب رتبه‌های برتر را برای فرد ممکن می‌سازد.

مشاور کنکور با تجربه به فردی گفته می‌شود که سابق کار با طیف وسیعی از دانش آموزان و دواطلبان کنکور سراسری را داشته باشد. زیرا شرایط هر دانش آموزی با دیگری متفاوت است. مشاوره کنکور در رشت باید بر کلیه کتبی که در کنکور سراسری منبع سوالات هستند، تسلط تمام و کمال داشته باشد تا توانایی راهنمایی و کمک به داوطلب برای رتبه برتر شدن را داشته باشد. یکی از مهمترین شاخصه‌های مشاور کنکور، برخورداری از تخصص لازم در زمینه مشاوره تحصیلی است.

فردی که تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک دارد بهترین مشاوره کنکور در رشت است. مشاور کنکور باید به صورت مستمر و مداوم پیگیر اجرای برنامه‌ریزی درسی توسط داوطلب باشد تا به این طریق علاوه بر اطلاع از کمی و کاستی‌ها و میزان پیشرفت دانش آموز با ایجاد انگیزه به پبشرفت بیشتر دانش آموز کمک کند.

مشاوره کنکور باید دروس علمی را به صورت جدید و بسیار خلاقانه مطابق با متد روز تحصیلی برنامه ریزی کند و به این ترتیب سرعت پبشرفت در دروس را افزایش دهد. فردی که فن بیان خارق العاده دارد و به جدیدترین روش‌های آموزشی آگاه است، بهترین مشاوره کنکور در رشت است. مشاور کنکور باید با دانش آموز هماهنگ بوده و مرتبا به صورت آنلاین با او در ارتباط باشد و با ایجاد انگیزه به ارتقاء تحصیلی دانش آموز و کسب رتبه‌های برتر توسط داوطلب کمک کند. مشاور کنکور باید با به کارگیری تمامی دانش خود و تجهیزات موجود در راستای پیشرفت تحصیلی و افزایش یادگیری داوطلب قدم بردارد.

دکمه بازگشت به بالا