برترین های کار و کسبعمومی

راهنمای کامل به سوی موفقیت در اینستاگرام: رازهای افزایش تعاملات با فالوورها

افزایش فالوور اینستاگرام بدون ریزش می تواند گاهی مطابق میل ما آسان نباشد و راه پر دردسری را برای ما ایجاد کند، ولی کاش بلد باشیم تا بدانیم چگونه فالوورهای پیج اینستاگرام خود را بدون صرف هزینه زیاد افزایش بدیم. اینستاگرام بهترین ابزار آنلاین برای درآمدزایی، فروش و برندسازی است، شما می توانید با کسب مهارت های لازم از این فضا بهترین استفاده را ببرید و این کار ملزم به جذب و افزایش فالوور واقعی و هدفمند است.

مقاله پیشنهادی: بهترین روش افزایش فالوور اینستاگرام  و خرید پروفایل ویزیت اینستاگرام  

۲۰ ترفند افزایش فالوور اینستاگرام بدون ریزش

راههای بسیاری برای استفاده از متن برای جذب مشارکت مخاطبان و درخشان کردن هویت نام تجاری شما وجود دارد. تعداد فالوور در اینستاگرام اهمیت بسیاری دارد چون علاوه بر شهرت بیشتر و جلب اعتماد و سرازیر شدن افراد به پیج شما، موجب افزایش بازدید پست ها و استوری های شما می شود و در صورتی که این فالوورها واقعی باشند به رشد واقعی پیج اینستاگرام شما کمک بسیار زیادی می کنند. در ادامه چند ترفند افزایش فالوور اینستاگرام را معرفی خواهیم کرد.

چگونه فالوور بدون ریزش جذب کنیم؟ با کپشن‌های طولانی داستان بگویید.

عکس‌های خیره‌کننده و خلاقانه راهی برای جلب‌توجه کاربران اینستاگرام است اما نحوه نگه‌داشتن آن به همان اندازه مهم است. با کپشن‌های داستانی و ماهرانه فالوورهای خود را ماندگار کنید. این داستان‌ها باید نه‌تنها جالب باشد بلکه باید به فالوورها انگیزه بدهد داستان شما را فالو کنند و اطلاعات بیشتر بخواهند.

چگونه فالوور بدون ریزش جذب کنیم؟ بهترین زمان ارسال را مشخص کنید.

مردم در طول روز با اینستاگرام تعامل دارند.طبق نظر کارشناسان بهترین زمان ارسال به فعالیت فالوورهای اینستاگرام شما بستگی دارد می‌توانید از ابزارهای تجزیه‌وتحلیل اینستاگرام استفاده کنید و این زمان‌ها را به دست آورید. برای شروع اینسایت صفحه اینستاگرام خود را بررسی کنید تا زمان‌هایی که برای فالوورهای شما بهتر است را پیدا کنید.

استوری اینستاگرام بیشتر از پست، تحت تأثیر زمان است. استوری در قسمت بالای صفحه اینستاگرام شما می‌رود و در لحظه موردتوجه فالوورهای فعال و واقعی شما قرار می‌گیرد اما دیده‌شدن پست‌ها معمولاً چند روز زمان می‌برد. در زمان‌های مناسبی که فالوورهای شما فعالیت می‌کنند استوری‌های جذاب ارسال کنید و حتی قبل از انتشار پست‌ها با استفاده از استوری اطلاع‌رسانی کنید تا سریع‌تر مورد استقبال قرار بگیرند.به این فکر کنید زمان‌های مناسب و فعالیت فالوورهای شما چگونه به تعامل شما با فالوورها تأثیر می‌گذارد. برای مثال در نظرسنجی یا سؤال پرسیدن از فالوورهای اینستاگرام خود از این فرصت استفاده کنید و در استوری فعال باشید.

The Complete Guide to Instagram Success: Secrets to Increasing Follower Engagement

چگونه فالوور بدون ریزش جذب کنیم؟ مشخص بودن برند و هویت

یکی از مسائلی که سبب می‎شود افزایش فالوور واقعی قابل توجهی در طول زمان داشته باشد این است که برند خاص خود را داشته باشید. این برند (Brand) از پروفایل، نام کاربری که انتخاب کرده‌اید، عکس، شیوه ‎ی ارائه‌ی مطالبتان و… تشکیل شده است. توجه داشته باشید که کاربران اینستاگرام در اولین نگاه، وضعیت دیداری پیج شما را می‎ بینند و بر اساس آن شما را قضاوت خواهند کرد.

چگونه فالوور بدون ریزش جذب کنیم؟ استفاده بهینه از هشتگ‌ها

یکی از راه‌های افزایش فالوور اینستاگرام بدون ریزش این است که به شکل درست از هشتگ‎ها بهره ببرید. بهترین کار این است که به پیج رقبای خود سر بزنید و ببینید که آن‌ها از چه هشتگ‎هایی استفاده می‎کنند، کدام یک از این هشتگ‌ها برای شما قابل استفاده است، کدام هشتگ‎‌های مرتبط جدید و پرطرفدار هستند. بعد از این که هشتگ‎های مناسب خود را پیدا کردید، آن‌ها را سرچ کنید و هشتگ‌های مشابه را هم ببینید و در نهایت بهترین‎‌ها را برای خود برگزینید.

چگونه فالوور بدون ریزش جذب کنیم؟ تداوم داشتن در تولید محتوا

تقریبا در هر کاری، از درس خواندن گرفته تا ورزش کردن و کسب  درآمد نیاز است که تداوم داشته باشید. اگر نتوانید بر اساس یک نظم خاص پیش بروید خیلی راحت به حاشیه رانده می‎شوید و نه تنها فالوورهای جدیدی به دست نمی‌آورید، بلکه فالوورهای پیشین خود را هم از دست خواهید داد. به همین خاطر نیاز است که خودتان را در فضای شلوغ اینستاگرام نشان دهید و انجام این کار جز با تولید محتوا  مفید و باکیفیت امکان پذیر نیست.بهتر است که بهترین زمان ممکن برای انتشار پست و استوری را هم از ابزارهایی که اینستاگرام در اختیارتان قرار داده (insights) تشخیص دهید تا پست‎هایتان بیشترین بازدهی را داشته باشد.

چگونه فالوور بدون ریزش جذب کنیم؟ طراحی و برگزاری مسابقه

درخواست از کاربران برای تگ کردن دوستان در بخش کامنت یا استوری کردن شما روش جالبی است. البته این مسابقات زمانی می‌توانند فالوورهای شما را افزایش دهند که جوایز خوبی برای آن‌ در نظر گرفته باشید. جایزه‌ای که از لحاظ مالی ارزش خوبی داشته باشد. پیشنهاد ما این است که هر از چند وقت یکبار مسابقه برگزاری کنید.

چگونه فالوور بدون ریزش جذب کنیم؟ قرار دادن آدرس پیج خود در سایت و سایر شبکه های اجتماعی

ممکن است که کسب و کار شما به شیوه‎ای باشد که برای آن یک سایت راه اندازی کرده باشید. در چنین موقعیتی لازم است که کاربران وبسایت خود را به شکلی به پیج خود بکشانید. برای مثال می‎توانید تخفیف‎هایی را در نظر بگیرید که فقط با فالو کردن پیج بتوانند از آن برخوردار شوند.

چگونه فالوور بدون ریزش جذب کنیم؟ استفاده از تبلیغات اینستاگرام

یکی از بهترین راهکارها برای افزایش فالوور اینستاگرام بدون ریزش ، برگزاری تبلیغات اینستاگرام است. تبلیغات در اینستاگرامی یکی از بهترین گزینه ها برای ایجاد تعامل با مخاطبان هستند. به طوری که این تعامل‌ها در نهایت به افزایش فالوورهای شما ختم شود.

چگونه فالوور بدون ریزش جذب کنیم؟ انتشار پست های وایرال و ویروسی

پست‎های وایرال شونده به محتواهایی گفته می‎شود که آنقدر جالب هستند که به سرعت دست به دست شده و به این ترتیب فالوورهای بسیاری را به سوی یک پیج روانه می‎کنند. شاید تولید چنین محتواهایی در ابتدا کمی سخت باشد اما بعد از مدتی روال کار آن را یاد می‎گیرید و می‎توانید پست‌های چالشی بسیاری تولید کنید.

اگر بتوانید فقط یک پست وایرال و ویروسی تولید کنید، مطمئن باشید که می توانید هزاران فالوور واقعی و فعال اینستاگرامی در طول یک روز جذب کنید، افزایش فالوور به این سبک خیلی ارزشمند است و یکمی هم شانس در این روش موثر است.

چگونه فالوور بدون ریزش جذب کنیم؟ نوشتن کپشن جذاب و سرگرم کننده

مهارت نویسندگی نیز از مهارت های پولسازی است که نفش مهمی در افزایش فالووور اینستاگرام دارد. از آنجایی که میزان تولید محتوا در اینستاگرام بسیار زیاد است به همین خاطر نیاز است که وجه تمایزی با سایرین داشته باشید تا بتوانید دیده شوید. کپشن‎ها همیشه گزینه‎ی خوبی برای متفاوت بودن هستند. تصاویر می‎توانند با دو سه پاراگراف متن بسیار کامل‌تر از آن چیزی که هستند بشوند. شما در کپشن میدان دارید تا سبک نوشتار منحصر به فرد خود را که آمیخته با کمی شوخ طبعی است را نشان دهید.

یادتان باشد که کیفیت عکس و ویدئویی که در پستتان قرار می‎دهید نسبت به کیفیت کپشن اولویت دارد. یعنی شما باید عکس و ویدئویی خوبی داشته باشید و سپس با استفاده از کپشن آن را تکمیل کنید. چرا که اگر عکس و ویدئو خوب نباشد، کسی به کپشن توجهی نخواهد کرد.

چگونه فالوور بدون ریزش جذب کنیم؟ پیشنهادات جذاب فقط برای فالوورها

این روش ممکن است نسبت به سایر روش‎های جذب و افزایش فالوور، ریزش بیشتری داشته باشد اما به هر حال یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش فالوور اینستاگرام بدون ریزش است. حتی برندهای بسیار بزرگ هم از این راهکار استفاده می‎کنند. در واقع شما باید یک پیشنهاد جذاب مانند قرعه کشی به همراه یک جایزه ارزشمند را در نظر بگیرید و آن را فقط به فالوورهای خود اختصاص دهید. بنابراین هر کسی که بخواهد در این دسته قرار بگیرد، نیاز دارد که شما را فالو کند.

چگونه فالوور بدون ریزش جذب کنیم؟ نشان دادن پشت صحنه

همانطور که شما خود به خوبی می‎دانید، اینستاگرام شبکه اجتماعی دوستانه ای است. ارتباطات و تعاملا خیلی شکل جدی به خود نمی‎گیرند. به همین خاطر نشان دادن پشت صحنه کارهایتان می‎تواند برای مخاطبانتان بسیار جالب باشد. می‎توانید تا حدی فرایند آماده کردن محصولات یا خدمات، جلساتی که با همکاران خود برگزار می‎کنید، برنامه های جدیدی که دارید و… را از طریق استوری به مخاطبان خود نشان دهید.

چگونه فالوور بدون ریزش جذب کنیم؟ برندهای دیگر را فالو کنید و تعامل دوستانه برقرار کنید.

برندهای مشابه خود را فالو کنید، در صفحه اینستاگرام برندهای دیگر لایک و کامنت بگذارید. این راهکار چقدر مؤثر است؟ فعالیت در برندهای دیگر شما را در کنار آنها قرار می‌دهد و کمک می‌کند بیشتر دیده شوید. فالوورهای واقعی و فعال صفحات اینستاگرام برندهای دیگر شما را می‌بینند و کنجکاو می‌شوند با محصولات و خدمات شما آشنا شوند. تعامل مؤثر با برندهای مشابه کسب‌وکار شما، به‌خصوص برندهایی که معروف و موفق هستند شما را بالا می‌کشد و حتی ایده‌پرداز می‌کند. در تبلیغات خود از برندهای فعال کمک بگیرید و فالوورهای تضمینی و مطمئن جذب کنید.

چگونه فالوور بدون ریزش جذب کنیم؟ ریلز را امتحان کنید.

این ویژگی اینستاگرام سکوی پرتاب برای محتوای ویدئوی طولانی تا ۶۰ دقیقه است. برای افزایش فالوور ایرانی فعال اینستاگرام باید با تولید محتوای مناسب کسب‌وکار اینستاگرامی خود را به فالوورهای واقعی و فعال معرفی کنید. igtv امکان می‌دهد بدون محدودیت زمانی نام تجاری خود را به فالوورهای خود نشان دهید، بنابراین فالوورها واقعاً ارزش صفحه اینستاگرام شما را درک می‌کنند و برای همیشه آن را فالو می‌کنند. هرچه محتوای شما جذاب‌تر باشد فالوور بیشتری جذب می‌کند. جذب فالوور واقعی برای افزایش فالوورهای فعال صفحه اینستاگرام شما را معتبر می‌کند و تولید محتوای ارزشمند فالوور واقعی شما را به مشتری بالقوه تبدیل می‌کند.

چگونه فالوور بدون ریزش جذب کنیم؟ لایو اینستاگرام را در اولویت قرار دهید.

لایو اینستاگرام به شما فرصت می‌دهد با فالوورهای تأثیرگذار و فعال در صفحه خود و در یک فضای مشترک ارتباط برقرار کنید. در لایو اینستاگرام مهمان دعوت کنید و در یک قاب قرار بگیرید. فالوورهای فعال شما که علاقه‌مند به ارتباط مستقیم با شما هستند، می‌توانند در زمان واقعی با شما ارتباط برقرار کنند، نظر بدهند، سؤال کنند و شما را همراهی کنند. به‌علاوه لایو اینستاگرام بهترین فرصت برای ارتباط با افراد مشهور است.

دکمه بازگشت به بالا