عمومیبرترین های کار و کسب

روش های دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در اندازه و کیفیت اصلی

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در اندازه و کیفیت اصلی یکی از چالش‌های کاربران اینستاگرام است. بسیاری از کاربران اینستاگرام بعد از دیدن عکس پروفایل اینستا فردی مایل به دانلود عکس پروفایل اینستاگرام آن شخص هستند؛ اما چگونه؟ انجام این کار از طریق خود اپلیکیشن اینستاگرام امکانپذیر نیست، اما روش‌های ساده‌ای برای انجام آن وجود دارد. در این مقاله قصد داریم به آموزش تصویری دانلود عکس پروفایل اینستاگرام یا download instagram photo full size به ساده‌ترین روش ممکن بپردازیم!

 

روش‌های دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

برخلاف تلگرام و دیگر اپلیکیشن‌های مشابه، اینستاگرام امکان مشاهده عکس پروفایل کاربردان دیگر در ابعاد بزرگ و با کیفیت اصلی را به ما نمی‌دهد؛ چه برسد به ذخیره آن روی گوشی! اما روش‌های ساده‌ای برای انجام این کار وجود دارد که با استفاده از آنها می‌توانید عکس پروفایل اینستاگرام هر کاربر را در ابعاد اصلی ذخیره کنید.

در ادامه این مقاله قصد داریم به آموزش 4 نمونه از بهترین روش‌های ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام در اندازه و کیفیت اصلی بپردازیم. اولین روش با کمک ربات‌های هوشمند تلگرام است! دومین روش استفاده از ربات تخصصی دانلود از اینستاگرام است؛ سومین روش استفاده از سایت مخصوص این کار و آخرین روش معرفی اپلیکیشن ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام است.

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام؛ روش اول

اولین روشی که برای ذخیره عکس پروفایل اینستا در اندازه و کیفیت به شما آموزش می‌دهیم، استفاده از ربات‌های تلگرام است. این راه یک میانبر حرفه‌ای برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام بدون محدودیت دانلود است! ما 2 ربات خوشنام و حرفه‌ای در این زمینه برای شما سراغ داریم؛ اولی ربات تلگرام Regram و دومی ربات تلگرام InstaSave. هر دوی این ربات‌ها متخصص عکس پروفایل اینستا هستند.

روش کار با آنها هم ساده است؛ به صفحه ربات در تلگرام بروید و آن را فعال کنید. حالا نام کاربری پیجی که می‌خواهید عکس پروفایل آن را دانلود کنید را وارد کنید تا ربات عکس پروفایل کاربر مورد نظر با اندازه و کیفیت اصلی را برای شما آماده کند.

توصیه می‌کنیم آموزش کامل کار با ربات‌های دانلود از اینستاگرام را بخوانید تا بتوانید از تمام ویژگی‌های این ربات‌ها آگاه شوید و به راحتی بتوانید به خواسته خودتان یعنی ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام کاربران در ابعاد و کیفیت اصلی، برسید.

دانلود از اینستاگرام با ربات تخصصی؛ روش دوم

روش بعدی لیست ما استفاده از ربات تخصصی دانلود از اینستاگرام است. البته منظورمان ربات‌های تلگرامی نیست! بلکه رباتی که برای استفاده از آن نیاز به تلگرام ندارید. این ربات به صورت مستقل می‌تواند تمام اطلاعات مورد نیاز شما از اینستاگرام را در سریع‌ترین زمان برای شما دانلود کند. این ربات دردسترهای مدل‌های مشابه تلگرامی را ندارد؛ یعنی برای استفاده از آن نیازی به ابزار تغییر IP ندارید و در آن خبری از تبلیغات گسترده نیست. تنها کافیست آن را روی رایانه‌شخصی خودتان دانلود کنید و به‌راحتی از امکانات آن استفاده کنید؛ امکاناتی مانند:

 • دانلود عکس پروفایل اینستاگرام
 • دانلود استوری اینستاگرام
 • دانلود IGTV
 • دانلود پست‌های اینستاگرام (عکس و فیلم)

روش کار با این ربات ساده است؛ تنها کافیست به سایت رسمی ربات دانلود از اینستاگرام بروید و ربات را دانلود کنید. حالا با توجه به راهنمای کامل و دقیق سایت می‌توانید هرچیزی که دوست دارید را از اینستاگرام دانلود کنید. فقط ربات را باز کنید و لینک پست یا پیج دلخواهتان را به آن بدهید تا نتیجه را با بالاترین کیفیت تحویل بگیرید! نکته جالب و مهم درباره این ربات، ایرانی بودن آن است. درنتیجه هرجا که به مشکل برخوردید می‌توانید با تماس با کارشناسان این ربات، مشکلتان را حل کنید.

ذخیره پروفایل اینستاگرام؛ روش سوم

روش کارآمد دیگری هم برای دانلود عکس پروفایل اینستا در اندازه و کیفیت اصلی وجود دارد؛ استفاده از سایت اینستادی‌پی (InstaDP). این روش ساده و سریع است و برای انجام آن نیاز به هیچ برنامه یا رباتی ندارید! تنها کافیست مراحل زیر را انجام دهید. مرورگر دلخواهتان را باز کنید و وارد سایت Instadp شوید.

حالا نام کاربری پروفایل اینستاگرام مورد نظرتان را در کادر وارد کنید و دکمه Search را بزنید.

به همین سادگی عکس پروفایل کاربر مورد نظر در اندازه و کیفیت اصلی نمایش داده می‌شود. برای دانلود عکس پروفایل هم دکمه Download Full Size Profile Picture را بزنید تا عکس را با بالاترین کیفیت دریافت کنید.

این سایت امکان دانلود عکس و ویدئو اینستاگرام را نیز برای شما فراهم کرده است. قبل از همه‌چیز آدرس عکس یا ویدئو را از بخش copy url اینستاگراکپی کنید. برای دانلود پست‌ها به صفحه دانلود عکس اینستاگرام و برای دانلود ویدئو، به صفحه دانلود ویدئوی اینستاگرام بروید و به راحتی هرچه دوست دارید را دانلود کنید!

ذخیره پروفایل اینستاگرام؛ روش چهارم

و اما آخرین روش، استفاده از اپلیکیشن ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام در اندازه و کیفیت اصلی است. برنامه‌های زیادی در این زمینه وجود دارد و ما یکی از بهترین آنها را برای شما انتخاب کردیم. برنامه Profile download for Instagram یک اپلیکیشن حرفه‌ای برای دانلود عکس پروفایل اینستا است. برای شروع برنامه را دانلود و نصب کنید:

برنامه را اجرا کنید و به ترتیب مراحل زیر را انجام دهید:

 • نام پروفایل را جستجو کنید.
 • پیج موردنظرتان را انتخاب کنید
 • حالا دکمه DOWNLOAD IMAGE IN HD را بزنید.

کار تمام است. عکس پروفایل دلخواهتان با بالاترین کیفیت در اختیار شماست!

ذخیره پروفایل اینستا با 4 روش

در این مقاله به آموزش 4 روش کارآمد برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در اندازه و کیفیت اصلی پرداختیم. برای ذخیره عکس پروفایل می‌توانید از ربات‌های تلگرام کمک بگیرید، به سایت تخصصی دانلود اینستاگرام بروید یا از اپلیکیشن مخصوص ذخیره پروفایل اینستا استفاده کنید. اگر شما راه بهتری برای این کار سراغ دارید آن را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام با کیفیت بالا

برای بسیاری از ما پیش آمده با یک صفحه اینستاگرام رو به رو شویم که تصویر آن شبیه به یکی از دوستان قدیمی یا آشنایان ماست. اما این تصویر اینقدر کوچک است که نمی‌توان به راحتی تشخیص داد آیا صاحب عکس همان دوست قدیمی است. در این صورت بهترین راه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام است. البته بسیاری از افراد برای استفاده از این روش نیز با چالش‌های گوناگونی روبه رو می‌شوند. برای مثال برخی از سایت‌ها و برنامه‌ها کار نمی‌کنند یا تصاویر را با کیفیت بسیار پایین ذخیره می‌کنند. در این مقاله با ما همراه باشید تا بهترین سایت‌ها و برنامه‌ها را برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام معرفی کنیم. در انتها نیز یک برنامه رایگان برای افزایش کیفیت عکس‌ها معرفی می‌کنیم.

دانلود پروفایل اینستا با مرورگر

در این روش نیاز به استفاده از سایت یا اپلیکیشن خاصی نیست.

 • وارد صفحه مورد نظر شوید
 • سه نقطه قسمت بالای صفحه را لمس کنید.
 • سپس روی گزینه copy profile url کلیک کنید.
 • یک صفحه در مرورگر باز کنید.
 • آدرس کپی شده را پیست کنید.
 • حالا انگشت خود را روی عکس موردنظر نگه داشته تا یک صفحه کوچک باز شود.
 • برای ذخیره عکس در سایز اصلی گزینه open image in new tab را لمس کنید.
 • حالا گزینه save را انتخاب کنید تا عکس ذخیره شود.
 • برای استفاده از این روش باید در مرورگر وارد صفحه اینستاگرام خود شوید.

دانلود پروفایل اینستا با سایت

برای دانلود عکس پروفایل سایت‌های رایگان بسیاری وجود دارد فقط کافیست آیدی صفحه موردنظر را در سایت مربوطه وارد کنید. در ادامه معروفترین سایت‌های دانلود عکس پروفایل از اینستاگرام را معرفی می‌کنیم.

سایت instadp

 • وارد سایتcom شوید.
 • در باکس زیر آیدی صفحه‌ای که می‌خواهید عکس آن را دانلود کنید، وارد کرده و اینتر را بفشارید.
 • کمی به پایین صفحه اسکرول کنید و روی گزینه full size کلیک کنید.
 • روی عکس راست کلیک کرده و گزینه save را انتخاب کنید.

سایت آی زوم

 • وارد سایتcom شوید.
 • در باکس زیر آیدی صفحه مورد نظر را وارد کرده و روی آیکون نارنجی رنگ سرچ کلیک کنید.
 • حالا تصویر پروفایل را بزرگ روی صفحه خواهید دید. روی عکس راست کلیک کرده و گزینه save را انتخاب کنید.

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام با ربات

ربات‌های تلگرامی بسیاری برای دانلود عکس پروفایل اینستا وجود دارد. البته باید توجه داشته باشید تلگرام فیلتر است. در ادامه چند ربات محبوب را معرفی می‌کنیم تا در صورت بروز مشکلات فنی از ربات جایگزین استفاده کنید.

Regram

 • وارد تلگرام شده و در یک چت شخصی آیدی @regrambot را تایپ کنید.
 • سپس روی آیدی کلیک کنید تا وارد ربات شوید.
 • گزینه start را بزنید و زبان فارسی را انتخاب کنید.
 • با نوشتن آیدی فرد می‌توانید تصویر پروفایل و اطلاعات دیگری را ببینید.
 • اگر یک اکانت را به ربات وصل کنید می‌توانید سایر اطلاعات مثل استوری‌ها، لایوها و … را نیز مشاهده کنید.

Instasave

 • وارد تلگرام شده و در یک چت شخصی آیدی @instasave_bot را تایپ کنید.
 • سپس روی آیدی کلیک کنید تا وارد ربات شوید.
 • گزینه start را بزنید و در کانال پیشنهادی ربات عضو شوید.
 • برای دانلود تصویر پروفایل با کیفیت بالا و دانلود پست، استوری و … صفحات پابلیک باید لینک پروفایل یا پست مورد نظر را در این ربات وارد کنید.

توجه: جدیدا برای استفاده از این ربات باید حتما ربات را به یک اکانت متصل کنید و هر ۲۴ ساعت یکی از پست‌های درون کانال تلگرام مربوط به ربات را لایک کنید.

Ippgbot

 • نام ربات را در تلگرام سرچ کنید و پس از پیدا کردن ربات آن را لمس کنید.
 • بعد از ورود به ربات روی start کلیک کنید.
 • آیدی یا لینک پروفایل صفحه مورد نظر را در ربات وارد کرده و منتظر دریافت اطلاعات مورد نظر باشید.
 • عملکرد این ربات بسیار شبیه به ربات regram است.

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام با اپلیکیشن

اگر استفاده از مرورگر یا سایت‌های دانلود پروفایل اینستا برای شما سخت است، بهترین روش دانلود اپلیکیشن‌های دانلود پروفایل، استوری و … از اپ استورهاست. در ادامه چند اپلیکیشن محبوب را معرفی می‌کنیم.

Instaapp

این اپلیکیشن برای هر دو سیستم عامل اندروید و ios موجود است. فقط کافیست اپلیکیشن را نصب کنید. آیدی صفحه مورد نظر را وارد کنید و روی گزینه go  کلیک کنید تا تصاویر صفحات شخصی و عمومی را با سایز اصلی و باکیفیت دانلود کنید.

instaDP

 اگر استفاده از سایت instaDP برایتان سخت است و نمی‌خواهید هربار که نیاز به دانلود تصویر پروفایل دارید وارد سایت شوید می‌توانید اپلیکیشن این مجموعه را دانلود کرده و به راحتی از آن استفاده کنید. روش استفاده از اپلیکیشن نیز بسیار شبیه به سایت است.

کیفیت عکسهایتان را با remini افزایش دهید

اگر تصاویر دانلودی بی کیفیت یا تار بود به کمک این اپلیکیشن می‌توانید کیفیت عکس‌ها را افزایش دهید. شما می‌توانید روزانه تا ۵ عکس را به کمک این اپلیکیشن بهبود دهید. البته گاهی مجبور خواهید بود تبلیغات بین ۶ تا ۳۰ ثانیه تماشا کنید اما remini در بین اپلیکیشن‌های حذف تاری و نویز عکس بهترین عملکرد را دارد. این اپلیکیشن فقط مختص تصاویر پروفایل دانلودی نیست و برای هر عکسی که در گوشی خود دارید مناسب است. البته ممکن است گاهی عکس‌ها به شدت بی کیفیت باشند در این صورت انتظار معجزه نداشته باشید حتی ممکن است پوست صورت کمی حالت غیرطبیعی یا عروسکی پیدا کند.

سخن آخر

در این پست تلاش کردیم انواع روش‌های دانلود عکس پروفایل از اینستاگرام را آموزش بدهیم. اگر این مطلب برای شما مفید بوده پیشنهاد می‌کنیم به سایر مطالب ما که در رابطه با اینستاگرام نوشته شده نیز سر بزنید.

دکمه بازگشت به بالا